-
Butiken

Lagret fylls på varje dag!

Lastbilarna står nu nästan i kö ute på gatan för att leverera till vårt lager!


Slutet på förra veckan fick vi hem fler pallar med PVC poolprodukter, kulventiler och kopplingar direkt från Spanska Aquaram - Direkt från tillverkaren helt utan onödiga mellanhänder - precis som vanligt! Snacka om att vi hade tur när vi hittade denna tillverkare i en monter på poolmässan i Barcelona! Normalt var de aldrig var på poolmässor eftersom deras normala försäljning skedde via stora distributörer över hela världen. Men när vi satte oss ner och förhandlade med dem så tyckte de att vår volym var tillräcklig för att vi skulle få köpa direkt av dem! Inte via en distributör som ska lägga på 100% på priset bara för att flytta på lite kartonger. Därför kan vi sälja PVC poolprodukter till Sveriges absolut lägsta priser - nä man kan inte jämföra dem med Kinesiska PVC produkter - Vi har testat.


JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.