-
Butiken

DÅ VAR DET DAGS - ETT SKEPP KOMMER LASTAT!

En riktigt lång vinter närmar sig sitt slut och har på de flesta håll övergått till vår även om det varit med en viss tvekan! Men ett riktig bra vårtecken det är när det börjar rulla in containers från olika håll på planeten! Precis som det gjort den senaste månaden. Imorgon (eller på fredag) blir inget undantag!

Ja - imorgon (eller på fredag) händer det som väldigt många väntat på!

Då kommer två containers med BlueMachine och GreenMachine att rulla in på vårt lager i Vellinge - Direkt från fabrikerna - utan mellanhänder! Så fort vi fått in dem på lagret så kommer vi att börja packa upp och ställa i ordning för leverans. Ni som bevakar de olika modellerna bör vara med på beställningsknappen. Framförallt på BlueMachine för där har vi mer än dubbelt så många som bevakar som vi får hem och nästa sändning vet vi inte ens om vi får in i år!

JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.