-
Butiken

Alla poolkemikalier finns på lager igen!

Efter en hysteriskt intensiv sommar så började vårt lager se ungefär lika ödsligt ut som Sahara öknen! Allting började ta slut! Men nu är nästan allt på lager igen! "just in time delivery" funkade inte riktigt för oss denna gången tyvärr, vi blev utan några produkter på lager i 7 dagar!

Men till vår undsättning kom som vanligt vår älskade tillverkare av pool & spa kemikalier i norra Spanien!

Så idag kom den efterlängtade lastbilen in! Alltså ytterligare en helt trailer lastbil med kemikalier in till oss och fick åka in i våra pallställ. Ytterligare en lastbil rullar från Spanien just nu då Vinterbomben inte hann med i denna sändningen men ge det två tre veckor så finns den åter i lager precis lagom tills det är dax att börja fundera på nedstängning! 


JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.